Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

SZCZYPIORNISTKI Z JAGIEŁŁY Z PUCHAREM

Opublikowano: sobota, 18, luty 2017 20:28


     14 lutego 2017 roku dziewczęta ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu krasnostawskiego spotkały się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej na powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej. Drogą losowania drużyny podzielono na dwie grupy. Zwycięsko  z tej fazy rozgrywek wyszły dwa krasnostawskie licea.
    W finale dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie pokonały II LO w Krasnymstawie wynikiem 9:2 i wywalczyły tytuł Mistrza Powiatu w roku szkolnym 2016/2017!
     Drużyna z Jagiełły pod opieką pani Marty Grzywny wystąpiła w składzie: Ciepłowska Karolina, Gawron Martyna, Grządkowska Monika, Kapeluszna Elżbieta, Kucharska Monika, Nawrocka Klaudia, Parys Anita, Radziej Klaudia, Szewczyk Karolina, Żydek Patrycja, Chwil Małgorzata, Zacharzyńska Lidia.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie