Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

IDEALNA Absolwentka naszej szkoły !

Opublikowano: środa, 15, luty 2017 20:11


"Gdy przekracza się pewne granice, łamie normy, które dotychczas wskazywały nam drogę, otwiera się nowy rozdział w życiu, zeszyt z czystymi kartkami, który będzie zapisywany nowymi historiami, ręką innego już człowieka”.

                                                      Magda Stachula (cytat z książki „Idealna”)

   10 lutego 2017 roku mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczenia w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym, jakim było  spotkanie z pisarką Magdą Stachulą, autorką pierwszego w Polsce thrillera z gatunku domestic noir. Wieczór autorski odbył się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Krasnymstawie. Spotkanie poprowadziła Dyrektor tej placówki - pani Elżbieta Patyk. Była to dla nas szczególnie ważna chwila, gdyż pani Magda jest absolwentką naszej szkoły!   Dyrektor I LO, Pani Edyta Fidecka, gratulując tak udanego debiutu, zaprosiła  Autorkę do naszego Liceum i  zachęciła do spotkania z uczniami.


Jak napisał wydawca książki (prestiżowy Znak Literanova):  ,, Idealna” nie dostała jeszcze żadnej nagrody, nie była bestsellerem New York Timesa i nie ma jeszcze milionowego nakładu. Ale nie ma osoby, która potrafiłaby się od niej oderwać. Szukasz NAPRAWDĘ wciągającej książki? ZNALAZŁEŚ.” Aby się o tym przekonać zapraszamy  Was, Drodzy Jagiellończycy,  do szkolnej biblioteki, gdzie można wypożyczyć książkę, teraz już z piękną dedykacją Autorki. Zachęcamy też do wzięcia udziału w głosowaniu na portalu lubimyczytać.pl.  Książka została bowiem nominowana w plebiscycie  na najlepszą książkę 2016 roku  w kategorii: sensacja/ kryminał/thriller.

 http://lubimyczytac.pl/plebiscyt/kategoria/47/kryminal-sensacja-thriller

 

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie