Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Półmetek 2017

Opublikowano: piątek, 10, luty 2017 22:54


    W naszym liceum na chwilę oderwania się od codziennych trosk mogą pozwolić sobie nie tylko maturzyści. Oprócz Studniówek szkolną tradycją są również Półmetki.
     W ubiegłą sobotę – 4 lutego w lokalu „Wiktoria” bawili się drugoklasiści. Część oficjalna została poprowadzona przez parę znakomitych konferansjerów – Kamila Dzidę z klasy IIB i Izabellę Ciechańską z klasy IIC. W uroczysty sposób podziękowali rodzicom, nauczycielom i wychowawcom w imieniu wszystkich uczniów.

    Głos zabrała również Pani Dyrektor Edyta Fidecka. W swoim krótkim przemówieniu życzyła nam przede wszystkim dobrej zabawy, ale także wielu życiowych sukcesów. Wówczas zdaliśmy sobie sprawę z szybko upływającego czasu w liceum, w którym nie tak dawno rozpoczęliśmy naukę. Dyrekcja liceum: pani Edyta Fidecka i pani Anna Patejuk oraz wychowawczynie: pani Anna Kosmowska i pani Anna Chmielewska zostały obdarowane pięknymi bukietami kwiatów w podziękowaniu za dotychczasową współpracę i opiekę oraz obecność podczas tego wyjątkowego wieczoru.
     Na parkiecie pierwsze pary pojawiły się dość szybko. DJ FreshMaker zadbał o to, aby młodzież bawiła się doskonale przy dźwiękach znanych piosenek. Tańcząc, zapomnieliśmy na chwilę o wszystkich kłopotach i niepowodzeniach. Zabawa trwała w najlepsze do godziny trzeciej w nocy, ale mimo późnej pory nikt nie narzekał na zmęczenie ani bolące nogi, wręcz przeciwnie! Wszyscy uważają półmetek za niezwykle udany i mają nadzieję na równie niezapomnianą Studniówkę!
                                                                                                       Paulina Ciechańska, kl. IIB

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie