Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Klasa Ia zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pomoc dla Aleppo”!!!

Opublikowano: piątek, 03, luty 2017 08:45


     Główne działanie konkursowe polegało na przygotowaniu plakatu zachęcającego do zbiórki środków dla dzieci w Aleppo. Organizatorem konkursu była Fundacja Hotele Polskie Dzieciom. W okresie świątecznym  zwycięskie plakaty zostały zaprezentowane na wystawie i przeznaczone na aukcję podczas Wielkiej Gali Charytatywnej w Warszawie oraz wykorzystane do ogólnopolskiej kampanii wspierającej zbiórkę pieniędzy na ten szczytny cel.
     Liderkami owego przedsięwzięcia w klasie Ia  były Julia Grabek, Julia Krzyżanowska i Malwina Matysiak. Plakat naszych uczennic został zauważony wśród wielkiej ilości prac  nadesłanych z całej Polski (w konkursie wzięło udział aż 714 szkół !). Nagrodą jest wycieczka do Zakopanego przy  dwudziestoprocentowym dofinansowaniu kosztów ze strony Fundacji.

Koordynatorką konkursu w szkole była pani Anna Kowalska.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie