Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

STUDNIÓWKA 2017

Opublikowano: wtorek, 24, styczeń 2017 15:18


   Uroczysty dzień Studniówki to ważna chwila w życiu każdego maturzysty. Uświadamiamy sobie wówczas, jak szybko upływają piękne lata nauki w liceum, a przed oczami staje nam obraz zbliżającej się nieubłaganie matury.
   Tegoroczna Studniówka, która odbyła się 14 stycznia 2017 r. w Hotelu Regent w Pawłowie, wywołała  wiele pozytywnych emocji – podekscytowanie, dobry humor, ale też nutkę nostalgii.

Oficjalną część imprezy poprowadziła para wybitnych konferansjerów z klasy III b - Natalia Sulowska oraz Paweł Goncikowski. Przemówienia wygłoszone przez  Dyrektor Szkoły i zaproszonych gości jednocześnie wzruszały, jak i bawiły publiczność.
Pani Dyrektor Edyta Fidecka, uroczyście inaugurując sobotni wieczór, w piękne słowa ubrała emocje, które drzemały w sercach  wszystkich zgromadzonych, serdecznie pogratulowała również przedstawicielom Grona Pedagogicznego oraz Rodzicom jako Organizatorom Studniówki. Maturzystom życzyła wspaniałej zabawy i wysokich wyników na egzaminie dojrzałości.
Następnie swoje krótkie przemówienie wygłosił Starosta Krasnostawski - Pan Janusz Szpak. W słowach "Do tanga trzeba dwojga" uwidocznił, ile wysiłku  w naszą edukację wkładają każdego dnia nauczyciele, ale również i my sami. Kolejnym z prelegentów był Przewodniczący Rady Rodziców - Pan Sławomir Figiel. On również życzył nam udanego wieczoru, wyrażając pewność, że na nadchodzącej wielkimi krokami maturze poradzimy sobie wspaniale! Wzruszeni przedstawiciele poszczególnych klas misternie ułożonymi bukietami kwiatów podziękowali swoim nauczycielom za ogromne poświęcenie w  przygotowaniu nas do  egzaminu maturalnego. Wprowadzeni w uroczysty nastrój uczniowie klas maturalnych zgodnie ze słowami „Poloneza czas zacząć”, ruszyli  w takt pięknych melodii. Każda klasa wyróżniała się odmiennymi figurami naszego pięknego tańca narodowego, jednak publiczność zgodnie orzekła, iż wszyscy wyglądaliśmy pięknie i dostojnie. Po gromkich brawach dla każdej z klas, przyszedł czas na grupowe zdjęcia.
Po części oficjalnej mogliśmy już rozpocząć całonocną zabawę w rytm największych  muzycznych przebojów.  Wszyscy zjednoczeni muzyką bawiliśmy się wspaniale! Miło było ujrzeć na parkiecie również naszych nauczycieli! Tego wieczoru nikt nie martwił się  nadchodzącą maturą, ale z zapałem i radością poddawał się rytmom piosenek.
    O godzinie szóstej rano, kiedy prowadzący imprezę DJ ogłosił koniec zabawy, byliśmy zmuszeni rozejść się do domów, chociaż z pewnością każdy z nas chętnie zostałby dłużej w tak doborowym towarzystwie. Niewątpliwie ta noc pozostanie na długie lata w pamięci każdego z nas i będzie przywoływać najlepsze chwile naszej młodości!

Relację ze Studniówki przygotowała dla Was  tegoroczna maturzystka  Justyna Ciechańska (kl. III b).

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie