Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Bal z „Fajnym Bandem”

Opublikowano: czwartek, 12, styczeń 2017 19:59


   Jak co roku w okresie karnawału, wolontariusze z naszego Internatu spotykają się na wspólnej zabawie  z podopiecznymi Warsztatu Terapii Zajęciowej w Krasnymstawie.
  10 stycznia 2017 r. karnawałowe spotkanie rozpoczął Dyrektor Warsztatu Terapii Zajęciowej Pan Wiesław Podgórski, kierownik Internatu  Pani Iwona Malessa oraz opiekun Internackiego Koła Wolontariuszy Pani Krystyna Tomaszewska. Bal zaszczyciła również swoją obecnością Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie Pani Edyta Fidecka.


     Nasz karnawałowy bal w tym roku był wyjątkowy !  Sprawił to zespół Fajny Band, który zapewnił wspaniałą oprawę muzyczną, zachęcając do tańca. Jego członkowie  z ogromnym zaangażowaniem, zupełnie bezinteresownie zabawiali uczestników balu, za co składamy im serdeczne podziękowania.

  Tradycyjnie przy tej okazji odbył się też konkurs Mam Talent, którego zwycięzcami okazali się wszyscy wykonawcy reprezentujący niezwykły kunszt i oryginalność w danej dziedzinie.

   Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym gościom, a to było głównym celem  balu.  Uczestnicy tegorocznej imprezy  już nie mogą doczekać się kolejnego balu!
                                                                                                     Internackie Koło Wolontariuszy

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie