Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Jagiełło w czołówce najlepszych szkół województwa lubelskiego według "Perspektyw"!

Opublikowano: czwartek, 12, styczeń 2017 11:28


 

Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych został rozstrzygnięty!

    Nasza szkoła zajęła 25 miejsce w województwie, a 366 w kraju, kolejny raz zdobywając Brązową Tarczę. Jesteśmy jedyną placówką oświatową powiatu krasnostawskiego wyróżnioną spośród 500 najlepszych.

   Kapituła rankingu, pod przewodnictwem prof. Jana Łaszczyka – byłego Rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie brała pod uwagę następujące kryteria i ich wagi procentowe w Rankingu Liceów 2017:
- wyniki matury z przedmiotów podstawowych – 25%
- wyniki matury z przedmiotów dodatkowych – 45%
- sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych – 30%.

    Ranking prezentuje ponad 500 najlepszych liceów i ponad 300 najlepszych techników w Polsce. Jesteśmy dumni, że uzyskaliśmy tytuł „Brązowej Szkoły 2017”. Świadczy to o bardzo wysokim poziomie nauczania w naszym Liceum, ale także o kreatywności i wielkiej pracowitości Jagiellończyków! Wspólnie zapracowaliśmy na ten sukces! To wspaniałe wyróżnienie w roku 100-lecia naszej placówki!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie