Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Jagiełło i KUL

Opublikowano: poniedziałek, 09, styczeń 2017 13:43


 

3 stycznia 2017 roku w naszej szkole obchodziliśmy nie tylko setną rocznicę powstania szkoły. Uczniowie pierwszych i drugich klas humanistycznych                 
(z rozszerzeniem język polski, historia, wos) mieli okazję uczestniczyć w wykładzie prowadzonym przez nauczyciela akademickiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Pana dr hab. Grzegorza Adamczyka.   Tematem wykładu były metody przeprowadzania sondaży, sondaże w marketingu i mechanizmy rządzące doborem respondentów w ankietach i badaniach opinii publicznej.

Dzięki wykładowi poszerzyliśmy wiedzę w zakresie przedsiębiorczości, wiedzy o społeczeństwie i szeroko pojętej socjologii.
   Cieszymy się, że przedstawiciele szkół wyższych są cały czas obecni w naszym liceum. Dzięki różnym porozumieniom z uczelniami wykłady organizowane są w szkole dość systematycznie, a przyszli studenci, dzisiejsi licealiści mają szansę dowiedzieć się, jak wyglądają zajęcia na studiach.

                                                            I ja tam byłam, Katarzyna Dudek z klasy IB

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie