Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Kolejne zajęcia „akademickich klas SGH”!

Opublikowano: poniedziałek, 09, styczeń 2017 13:17


3 stycznia 2017 r., w ramach realizacji programu „Klasa akademicka SGH”, w którym uczestniczy nasza szkoła, odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielem uczelni. Tym razem przyjechał do nas Pan mgr Krzysztof  Rek, nauczyciel akademicki SGH.
   Udział w w/w programie stwarza licealistom możliwość stałego kontaktu ze światem akademickim. Program pozwala także poznać ofertę edukacyjną uczelni i ułatwia dokonanie wyboru ścieżki zawodowej.


   Spotkanie miało charakter warsztatowy. Wzięli w nim udział uczniowie klas I i II A o profilu matematycznym. W części wstępnej o charakterze wykładu dowiedzieliśmy się m.in. o co należy dbać, gdy zarządza się firmą, jak poprawnie wyznaczać jej priorytety. Naszym zadaniem było dokonanie analizy SWOT, dzięki której mogliśmy dokładnie określić, jakie cechy osobowości i umiejętności będą pomagały nam w osiągnięciu celu, którym jest dostanie się na wymarzoną uczelnię, a jakie to zadanie będą utrudniały.  Praca ta miała też uświadomić nam, w jaki sposób wykorzystać posiadane atuty, by właściwie pokierować własną karierą zawodową.  Każda grupa miała szansę porozmawiać z wykładowcą, który chętnie odpowiadał na zadawane  przez  nas pytania, był moderatorem dyskusji, które wywiązywały się w poszczególnych zespołach. Z pewnością to spotkanie pozwoli nam właściwie zaplanować kolejne etapy przygotowań do zdobycia indeksu wyższej uczelni. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę!

                                              Uczestnik warsztatów, Kacper Mochniej z klasy IIA

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie