Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Spotkanie Opłatkowe w Internacie.

Opublikowano: wtorek, 03, styczeń 2017 07:56Corocznie, zanim rozjedziemy się do rodzinnych domów i zasiądziemy do Wigilii z naszymi najbliższymi, przeżywamy przedsmak świąt, uczestnicząc w Spotkaniu Opłatkowym odbywającym się w naszym Internacie. W tym roku spotkaliśmy się 20 grudnia. Wieczór ten swoją obecnością zaszczycili goście:  Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły Pani Edyta Fidecka oraz Ksiądz Adam Musiel. Spotkanie  rozpoczęła część artystyczna w wykonaniu młodzieży mieszkającej w Internacie.

     Po odczytaniu fragmentu Pisma Świętego i wspólnej modlitwie podzieliliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy przy wigilijnym stole. Wspólne kolędowanie, opłatek, blask świec i pięknie ubrana choinka podkreślały wyjątkowość tego wieczoru. Popłynęły serdeczne życzenia i choć to grudzień, zrobiło się jakoś cieplej. Wszyscy rozeszliśmy się z nadzieją, iż ten świąteczny nastrój będzie nam towarzyszył w ciągu najbliższych dni.

                                                                          Młodzieżowa Rada Internatu

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie