Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Weihnachtsmarkt w naszej szkole!

Opublikowano: piątek, 23, grudzień 2016 16:10


20 grudnia 2016 r. odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy.  Impreza została zorganizowana po raz pierwszy w naszej szkole i  musimy przyznać, że bardzo się  wszystkim  uczniom spodobała.  Młodzież  chętnie przygotowała pięknie przystrojone stoiska, na których zaprezentowała własnoręcznie wykonane kartki świąteczne, ozdoby choinkowe oraz wypieki świąteczne według przepisów naszych zachodnich sąsiadów.

   Klasy rywalizowały ze sobą  również w kategorii: kolęda w języku niemieckim. Wysłuchaliśmy  pięknych  wykonań  utworów : „Schlittenfahrt”, „Alle Jahre wieder”, „Stille Nacht”, „Guten Abend schon Abend”, „Jingle Bells”, „Lass uns froh und munter sein“.

    Wygląd stoisk oraz wykonanie kolęd  oceniało Jury w składzie: Dyrektor Szkoły p. Edyta Fidecka, p. Agnieszka Chwaszcz, p. Beata Ortyl oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego - Kinga Jaworska.

W kategorii stoisk zwyciężyła klasa IIIb.

Pierwsze miejsce wyśpiewały klasy IIIb i Ic, zaraz za nimi uplasowały się klasa Ib oraz Ia.

Nad organizacją konkursu czuwała klasa Ib oraz nauczycielki języka niemieckiego: Beata Ortyl i Anna Rycyk.

Świąteczny nastrój udzielił się całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział!

 Życzymy „Frohe Weihnachten!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie