Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

STYPENDIA STAROSTY KRASNOSTAWSKIEGO 2016.

Opublikowano: czwartek, 22, grudzień 2016 08:26


16 grudnia  2106 r. w refektarzu Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów za wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
z terenu powiatu krasnostawskiego. Wydarzenie miało uroczysty charakter.

     Swoją obecnością zaszczycił  kierownik chełmskiej filii Kuratorium Oświaty w Lublinie - pan Arkadiusz Kwieciński, który skierował wiele ciepłych słów do wyróżnionych uczniów, dyrektorów szkół  i rodziców. Gospodarz spotkania - Starosta Krasnostawski, pan Janusz Szpak  w swoim wystąpieniu pogratulował wszystkim stypendystom podkreślając, że Zarząd Powiatu Krasnostawskiego już po raz czternasty przyznaje stypendia  wybitnym uczniom, honorując  ich znaczące osiągnięcia  i rzetelne wypełnianie obowiązków szkolnych.

Z I Liceum Ogólnokształcące im Wł. Jagiełły Stypendium Starosty Krasnostawskiego otrzymali:

Natalia Sulowska (kl. III b)
Kamila Weremko ( kl. III b)
Kamil Dzida  (kl. II b)
Aleksandra Zielińska (kl. II c)

Stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymała Katarzyna Mróz (kl. IIIb), doskonała biegaczka i pływaczka.

Na uroczystość zaproszono także uczniów, którzy niedawno otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów. Laureatką reprezentującą naszą szkołę była Paulina Kostrzanowska z kl. II c. Wszyscy uczniowie  zostali uhonorowani  listami gratulacyjnymi oraz różyczkami.

     Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
                                 Jesteście chlubą naszej szkoły!!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie