Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Sukces naszych uczniów w konkursie Discover Canada 2017

Opublikowano: środa, 07, grudzień 2016 21:04


    Spośród  blisko 1000 uczestników  IV edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kanadzie – Discover Canada 2017, do półfinału zakwalifikowało się  63 uczniów, w tym trzy osoby z naszego Liceum. Wysokie pozycje zajęli : Szymon Antoniak z klasy III A, Ida Dudek z klasy IIB i Filip Figiel z klasy IIA.
    Organizatorem konkursu jest I Liceum Ogólnokształcące w ZSO w Żorach oraz Instytut Kultur i Literatur Anglojęzycznych UŚ. Półfinał odbędzie się 2 lutego 2017 r. na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego
w Sosnowcu.
    Życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów i wejścia do finału!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie