Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Tańce, zabawa i wróżby, czyli andrzejki w Jagielle.

Opublikowano: poniedziałek, 28, listopad 2016 07:57


   Niegdyś uważano, że noc św. Andrzeja jest porą niezwykłą, podczas której świat realny łączy się ze światem magii i czarów. Tej nocy wszystkie  panny poprzez andrzejkowe wróżby rozwiewają swoje wątpliwości. Dawno temu był jeszcze jeden taki magiczny  dzień - katarzynki, obchodzone 24 listopada. Tego dnia kawalerowie mogli wywróżyć sobie imię przyszłej żony.


    17 listopada klasa Ic we współpracy z Samorządem Uczniowskim zorganizowała dyskotekę andrzejkową, na której bawili się nie tylko Jagiellończycy, ale również osoby z innych szkół.
   Mimo zimna na dworze, w szkole panowała gorąca atmosfera. Nad  doborem utworów muzycznych czuwał znakomity DJ Hero. Uczestnicy w drodze na salę taneczną mogli także zahaczyć o kącik wróżb, by poznać imię przyszłych  sympatii i odkryć swoją przyszłość oraz skosztować pysznych ciast i napojów, przygotowanych przez uczniów klasy Ic.
    Podczas dyskoteki również  Szkolny Wolontariat zaangażował się w akcję charytatywną, czyli zbiórkę słodkości dla dzieci z potrzebujących rodzin. Młodzież pokazała swoje wielkie serca - zapełniliśmy cały kosz słodyczami!
    Impreza była udana, a dobry humor nie opuszczał nas do końca andrzejkowej zabawy!

                                                                                          Uczniowie klasy Ic

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie