Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Świadomy konsument! – spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów

Opublikowano: wtorek, 18, październik 2016 08:16


W dniach 7-11 października uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów - Panią Krystynę Starczewską.
  Pani Rzecznik pomogła młodzieży zrozumieć prawa konsumentów, jak również przepisy, które ich chronią. Uczniowie dowiedzieli się m.in. kiedy i w jaki sposób mogą zgłosić reklamację towaru oraz w jaki sposób ona przebiega.


   Pani Krystyna Starczewska uświadomiła uczniom, iż są ważnymi konsumentami,  mogą świadomie czerpać korzyści z rynku, kontrolować swoje wydatki i podejmować przemyślane, racjonalne decyzje konsumpcyjne.
   Dzięki takim zajęciom uczniowie będą posiadali zdolność do krytycznego podejścia do swoich potrzeb i wybierania spośród dostępnych dóbr i usług tych, które spełniają oczekiwania konsumenta i określone standardy jakości.
                                                                                   Aleksandra Wolanin, klasa Ib

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie