Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Jagiellończycy „podbijają” warszawskie kancelarie prawnicze!

Opublikowano: środa, 12, październik 2016 08:49


7 października 2016 r. zwycięzcy Ogólnopolskiego Konkursu Prawniczego „ Sprzeciw”: Julia Gleń, Arkadiusz Fidecki, Paweł Goncikowski, Martyna Marczewska, Wojciech Rogowski i Joanna Wypych pod opieką pani Anny Patejuk uczestniczyli w warsztatach prawniczych w kancelarii Wolf Theiss w Warszawie. Spotkanie poprowadził dr Marcin Asłanowicz, pracujący w tejże kancelarii, który dodatkowo kieruje praktyką sporów sądowych i arbitrażowych. Jego specjalizacja obejmuje także prawo cywilne, handlowe, prawo spółek.

Doradza klientom m.in. w sporach z zakresu prawa spółek, prawa nieruchomości i prawa budowlanego oraz reprezentuje ich przed polskimi sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, stałymi sądami arbitrażowymi oraz sądami arbitrażowymi ad hoc (zarówno w Polsce i zagranicą). Pan mecenas przed dołączeniem do Wolf Theiss, współpracował przez niemal 20 lat z Baker & McKenzie oraz Clifford Chance. Często występuje w roli prelegenta podczas prestiżowych konferencji, jest również autorem wielu publikacji o tematyce prawnej. W warsztatach uczestniczył również pan Wojciech Dudek z KUL.
   Dla naszych przyszłych prawników było to nietypowe spotkanie , które pozwoliło im odpowiedzieć m.in. na pytania: Jak kreować swoją karierę w branży prawnej? Czym się kierować? Jak zaplanować własną ścieżkę zawodową? Nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak pracuje się w kancelarii prowadzącej sprawy z różnych działów prawa, przekonali się, że jest to bardzo ciężka praca, wymagająca olbrzymiej wiedzy, systematyczności i precyzji. Przy okazji dowiedzieli się, że w pracy prawnika umiejętności aktorskie są bardzo przydatne.
   Jagiellończykom życzymy wytrwałości w dążeniu do sukcesu i czekamy na kolejne warsztaty z prawnikami z kancelarii lubelskich.

                                                                                                                    ata

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie