Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Otrzęsiny przy ognisku w Internacie”

Opublikowano: niedziela, 09, październik 2016 17:27


Tradycyjnie, jak co roku,  starsi wychowankowie naszego internatu powitali swoich młodszych kolegów. Tym razem spotkaliśmy się w dniu  29 września 2016r. Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń i wzajemnego poznania się   starszych i młodszych koleżanek  i kolegów.
    Aby zostać pełnoprawnymi członkami społeczności internackiej, pierwszoklasiści musieli wykazać się dużymi umiejętnościami.

Nie mogło zabraknąć m.in. takich konkurencji jak: wyścig w workach, karmienie kisielem, owijanie papierem – tworzenie mumii. Wychowankowie z pierwszych klas otrzymali pamiątkowe książki.
    W specjalnej konkurencji uczestniczyła nasza nowa Pani Kierownik Iwona Malessa. Miała ona za zadanie rzucić piłką do kosza. Wszyscy serdecznie  przyjęli ją w nowej roli.
    Nie zapomnieliśmy  o naszych chłopcach, przygotowaliśmy  kilka  konkurencji z okazji „Dnia Chłopaka”. Nagrodą były dwa bilety do kina ufundowane przez  Panią Kierownik. Chłopcy wywiązali się na medal z powierzonych im zadań. Zwyciężył Karol Ścibak z I LO.
    Zwieńczeniem miłego wieczoru było wspólne ognisko. Dopełnieniem  wyśmienitego poczęstunku, był  dobry humor i wspaniała  atmosfera. Spotkanie  zakończyło się  dyskoteką. Miło spędzone popołudnie pozostanie na  długo w naszej pamięci.

                                                                                           Młodzieżowa Rada Internatu

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie