Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

DOŚWIADCZAMY INFORMATYKI!

Opublikowano: piątek, 17, czerwiec 2016 13:15


     Informatyka to jeden z wiodących przedmiotów w naszej szkole. Nie powinien dziwić więc fakt, że po otrzymaniu zaproszenia na konferencję informatyczną, postanowiliśmy wykorzystać okazję, by dowiedzieć się czegoś nowego oraz zdobyć cenne doświadczenia.
     10 czerwca 2016r. 19 uczniów z klasy Ia pod opieką pani Anny Kosmowskiej i pani Magdaleny Sadowskiej wyruszyło do Lublina.

Kiedy dotarliśmy do WSPA, zarejestrowaliśmy się i dostaliśmy pakiet gadżetów, w tym np. pendrive’y czy notesy. Mieliśmy też chwilę czasu, by rozejrzeć się po obiekcie.
     Pierwszym punktem programu były wykłady na tematy związane m.in. z programowaniem, rolą technologii w biznesie, czy ogólnie kariery w branży IT. Chętni mogli także wziąć udział w warsztatach, pograć w gry wideo lub odwiedzić stoiska innych uczelni, sponsorów i firm z branży.
Po powrocie do Krasnegostawu możemy stwierdzić, że warto było wziąć udział w tym projekcie edukacyjnym. Zostaliśmy zmotywowani do nauki i zainspirowani do pogłębiania naszej wiedzy.

                                        Uczestnik konferencji, uczeń klasy IA – Michał Sadowski

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie