Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Szlakiem Jana III Sobieskiego. Konsultacje społeczne.

Opublikowano: wtorek, 21, październik 2014 12:39Młodzież I Liceum Ogólnokształcącego w dniu 15.10.2014r. uczestniczyła w społecznych konsultacjach w ramach realizacji projektu pod nazwą „Wzmocnienie spójności społecznej, gospodarczej i terytorialnej w Obszarze Funkcjonalnym Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim”, współfinansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Mechanizmu Finansowego EOG oraz środków krajowych.

 

Spotkanie rozpoczął Pan Andrzej Jakubiec, burmistrz miasta, przedstawiając cele projektu. Wyjaśnił również, że Obszar Funkcjonalny Szlaku Jana III Sobieskiego w woj. lubelskim tworzony jest poprzez oddziaływanie trzech miast: Krasnegostawu, Łęcznej i Piask.
Pan burmistrz zaprosił zebraną młodzież do aktywnego udziału w konsultacjach i podzielenia się pomysłami dotyczącymi nowego zagospodarowania terenu Krasnegostawu – Zaułek Nadrzeczny.
Dalszą część spotkania prowadził pan Michał Wróblewski, który przedstawił i omówił przykładowe pomysły realizacji tego projektu. Natomiast zadaniem młodzieży pracującej w grupach, było opisanie własnych oryginalnych pomysłów na rewitalizację Zaułku Nadrzecznego.
Mamy nadzieję, że któraś z wizji naszych uczniów zostanie wcielona w życie.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie