Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Powiatowy Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej

Opublikowano: niedziela, 12, czerwiec 2016 19:43


     5 czerwca 2016 roku w kościele p.w. św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Starosta Powiatu Krasnostawskiego i Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie. Było to kolejne wydarzenie upamiętniające 1050 rocznicę chrztu Polski. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły reprezentowała Ewa Bojarczuk z klasy IIA, która zachwycająco wykonała tradycyjną pieśń Gaude Mater. Uczennicę przygotował do występu pan Jacek Wojciechowski.


     Podczas koncertu wręczono również nagrody laureatom konkursów powiatowych.
Nagrody odebrali uczestnicy Powiatowego Konkursu Plastycznego Krasnostawskie, jakie cudne… zorganizowanego przez I LO im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie. Uczniowie malowali lub fotografowali obiekty sakralne Krasnegostawu i okolic. Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły to: Izabela Stasiuk (IA), Karolina Koterwas (IC), Kacper Moń (IB), Norbert Surowiecki (IC).
     W Powiatowym Konkursie Historycznym Polska pierwszych Piastów i rozwój chrześcijaństwa w Polsce w X-XII w. za zajęcie II miejsca nagrodę otrzymała Sylwia Nosal z klasy IIB. Uczennica do konkursu przygotowywała się pod kierunkiem pani Anny Patejuk. Organizatorem konkursu było II LO im. C.K. Norwida w Krasnymstawie.

Gratulujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie