Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Przygotowujemy się do wyboru studiów - A może na SGH?

Opublikowano: piątek, 10, czerwiec 2016 09:35


    31 maja 2016 roku dzięki współpracy, którą podjęło I LO w Krasnymstawie z warszawską Szkołą Główną Handlową, uczniowie klas IA i IIA mieli możliwość przyjrzeć się bliżej funkcjonowaniu uczelni. Po przybyciu na miejsce przywitał ich niecodzienny widok budynku SGH. Niemniejsze wrażenie wywarła tętniąca życiem aula spadochronowa w głównym gmachu. Pełno w niej było studentów, a wokół panowała atmosfera rozwoju i zdobywania wiedzy.

     Uczniowie zostali oprowadzeni po budynku, a następnie zaproszeni do dobrze wyposażonej jednej z licznych sal wykładowych. Wszyscy otrzymali pakiet informacyjny z gadżetami.
     Bardzo sympatyczna studentka pierwszego roku opowiedziała grupie o funkcjonowaniu uczelni, o tym, jak wygląda w niej nauka, proces rekrutacji oraz o jej osobistej drodze na uczelnię. Dowiedzieliśmy się także o akcjach, jakie podejmowane są przez koła studenckie, możliwości udziału w wymianach międzynarodowych i wielu innych ciekawostkach.

     Uczniowie mieli także szansę uczestniczyć w krótkich warsztatach na temat pozyskiwania sponsorów podczas organizacji imprez i różnego typu wydarzeń. Następnie uczniowie mogli zadawać swoje pytania, co oczywiście uczynili.

                                                    Uczestnik wyjazdu, Michał Sadowski z klasy IA

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie