Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

"Jagiełło zgodnie z Konstytucją!"

Opublikowano: niedziela, 05, czerwiec 2016 18:57


   Tydzień Konstytucjonalizmu to bez wątpienia wspaniała okazja do zgłębiania wiedzy w niecodzienny sposób. 30 maja uczniowie klasy IIB mieli przyjemność dowiedzieć się wielu przydatnych i interesujących informacji na temat Prawa i Konstytucji. Wszystko za sprawą warsztatów przeprowadzonych przez Pana Krzysztofa Sokołowskiego z lubelskiej Kancelarii Sokołowski i Partnerzy.


      Wyjątkowa lekcja wiedzy o społeczeństwie przebiegała w formie dialogu pomiędzy prowadzącym a młodzieżą. Na przykładach z życia codziennego, uczniowie mogli zobaczyć, czym właściwie jest Konstytucja. W trakcie zajęć poznali również zasady funkcjonowania państwa oraz poruszyli tematy związane zarówno z życiem społecznym, jak i politycznym w Polsce.
      Bardzo dziękujemy Panu Mecenasowi Krzysztofowi Sokołowskiemu za wspaniałe zajęcia oraz Pani Wicedyrektor Annie Patejuk za umożliwienie nam wzięcia udziału w warsztatach i ich zorganizowanie. Nabyta wiedza i doświadczenie z pewnością zakiełkują w chłonnych umysłach Jagiellończyków. Kto wie, może wykorzystają ją na maturze z wiedzy o społeczeństwie?
                                                                                                             Julia Gleń kl. IIB

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie