Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Majówka w Warszawie

Opublikowano: czwartek, 02, czerwiec 2016 21:44


      25 maja 2016 r. uczniowie klasy IC, wraz z opiekunami: p. Dorotą Matysiak i p. Elżbietą Tomaszewską odwiedzili Warszawę.
     Pobyt w Warszawie rozpoczęliśmy od wizyty w teatrze Buffo, gdzie obejrzeliśmy  musical „Romeo i Julia”. Dzięki reżyserii i choreografii Janusza Józefowicza, scenografii Andrzeja Wrony, oryginalnej muzyce Janusza Stokłosy oraz wspaniałej grze aktorów mogliśmy uczestniczyć w ciekawym wydarzeniu artystycznym.


     Po spektaklu, przed dalszym zwiedzaniem Warszawy, udaliśmy się do słynnej galerii Złote Tarasy. Popołudniowy spacer po Warszawie rozpoczęliśmy od Starego Miasta. Widzieliśmy m.in.Krakowskie Przedmieście, pomnik Adama Mickiewicza, Zamek Królewski i oczywiście słynną kolumnę Zygmunta.        Wizytę w Warszawie zakończyliśmy spacerem po Królewskich Łazienkach.
     Wyjazd do Warszawy bardzo nam się podobał! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym wybierzemy się na kolejną wycieczkę, której punktem centralnym będzie wizyta w teatrze.

Relację przygotowali: Wiktoria Żydziak, Natalia Wyrostek, Aleksandra Manachiewicz, Karolina Koterwas, Norbert Surowiecki


                                                    

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie