Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

GRA MIEJSKA – KAMIEŃSKA

Opublikowano: wtorek, 24, maj 2016 13:09


     18 kwietnia 2016 roku, w naszym mieście odbyła się kolejna edycja Gry Miejskiej. Tegorocznym jej tematem był życiorys i twórczość, pochodzącej z Krasnegostawu, poetki – Anny Kamieńskiej. Nasze liceum reprezentowały trzy drużyny – z klasy IB, IIA i IIB.
   „Gra miejska Kamieńska” rozpoczęła się o godzinie 9.00 w Krasnostawskim Domu Kultury. Każda drużyna dostała mapę, zestaw pytań i wskazówek, związanych z kolejnymi etapami gry. Wyznaczone trasy prowadziły nas przez centrum, jak i obrzeża naszego miasta. Odwiedziliśmy Rynek, Bibliotekę Miejską, nasze Liceum, Muzeum Regionalne oraz Dworek Starościński. Punktem końcowym naszej wyprawy była sala konferencyjna w KDK-u.
   Po wyrównanej rywalizacji, dwa dni później, tj. 20 kwietnia 2016r., zostaliśmy zaproszeni na podsumowanie i rozdanie nagród. Drużyna z klasy IB w składzie: Ida Dudek, Łucja Prystupa i Karolina Sawa otrzymała wyróżnienie.
       Gra niewątpliwie nauczyła nas współpracy w zespole.

Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy.

                                                         Ida Dudek, Łucja Prystupa, Karolina Sawa

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie