Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Nasi uczniowie w Ogólnopolskim Konkursie „Matematyczne Preteksty”!

Opublikowano: środa, 18, maj 2016 10:21


   Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu matematycznego: Konkurs Matematyczne Preteksty.
   Najważniejszą nagrodą dla każdego uczestnika jest sukces w kształceniu charakteru i osobowości oraz dodatkowe pogłębienie świadomości wsparcia ze strony rodziców lub opiekunów.
   Decyzja o udziale w Konkursie, zwłaszcza jeżeli wiązała się z pokonaniem niechęci lub strachu, świadczy o umiejętności podejmowania wyzwań i walki z trudnościami, a jak wiadomo, jest to jedna z najważniejszych umiejętności w życiu.


     Zmagania są ogólnopolską zabawą matematyczną z elementami rywalizacji.
Konkurs składał się z dwóch etapów: pierwszy etap polegał na rozwiązywaniu zadań i przesłaniu odpowiedzi drogą internetową, drugi etap miał formę jednorazowego testu pisemnego.
     I LO reprezentowały: Izabella Ciechańska, Weronika Mróz, Łucja Staszak z klasy Ic (profil biologiczno-chemiczny)oraz Magdalena Ciołek, Dorota Marczyńska, Magdalena Pawłasek z klasy IIId (profil matematyczno-geograficzny).

Koordynatorem konkursu była pani Katarzyna Nowacka.

Uczniowie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami: Radosne Sześciany.

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie