Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Mamy własnego „siłacza”!

Opublikowano: wtorek, 10, maj 2016 11:20


    27 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w wyciskaniu sztangi na ławeczce poziomej. Do rywalizacji przystąpili zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. 
    Mistrzostwa powiatu skierowane były do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu krasnostawskiego oraz gimnazjalnych klas trzecich. W zawodach wystartowało ok. 30 zawodników w pięciu kategoriach wagowych. Celem tych zawodów jest propagowanie ćwiczeń kulturystycznych, walorów rekreacyjnych i zdrowotnych.
    W najbardziej obstawianej kategorii 82 kilogramów zwycięzcą został Emil Danieluk z klasy II a, w kategorii do 90 kg II miejsce zajął Daniel Borzemski z klasy IIIa. W zawodach  wzięli udział również: Bartłomiej Borzęcki z klasy IIa, Wojciech Marucha i Ernest Pawlas z klasy Ia.
    Opiekę nad naszymi zawodnikami sprawował pan Mirosław Patejuk. 

Gratulujemy!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie