Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Nie schodzimy z podium!

Opublikowano: poniedziałek, 09, maj 2016 14:08


    Powiatowe Konkursy Przedmiotowe mają już dwunastoletnią tradycję. Niezmiennie nasi licealiści zajmują miejsca na podium, dowodząc, że są utalentowani w każdej dziedzinie. W tym roku szkolnym uczniami, którzy z powodzeniem wystartowali w konkursach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie byli :
- Maria Bas z kl. III a i Justyna Ciechańska z kl. II b - język polski;
- Rafał Bojarczuk , Maciej Sypetkowski, Wojciech Matycz z kl. IIIa - matematyka;
- Marek Sarnacki z kl. III b i Szymon Antoniak z kl. II a – język angielski.

     Wymienione konkursy odbywały się w marcu, zaś ich uroczyste podsumowanie nastąpiło 25 kwietnia 2016 r. w budynku Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie. Nasi reprezentanci odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk Starosty Krasnostawskiego – pana Janusza Szpaka, Wicestarosty – pana Henryka Czernieja oraz zaproszonych gości. Obecna na spotkaniu pani Monika Szlagowska – przedstawicielka chełmskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie życzyła wszystkim prymusom powodzenia w realizacji własnych naukowych pasji, a przy tym prawdziwych przyjaciół!

Serdecznie gratulujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie