Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Uczymy public relations wspólnie z Uniwersytetem Wrocławskim!!!

Opublikowano: piątek, 06, maj 2016 13:04


   W środę 27 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty z zarządzania wizerunkiem w ramach zajęć z public relations (PR), które poprowadził dla uczniów klas o profilu humanistycznym Pan dr Zbigniew Chmielewski. Miło nam poinformować, że jest on absolwentem naszej szkoły, a obecnie pracownikiem naukowym Uniwersytetu Wrocławskiego w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

     Pan Zbigniew Chmielewski wprowadził naszych uczniów w arkana zagadnień PR, w bardzo ciekawy sposób mówił o zasadach, znaczeniu oraz sposobach kształtowania stosunków publicznie działającego podmiotu z jego otoczeniem w dbałości o dobry wizerunek, akceptację i życzliwość wobec działań danej osoby lub firmy.
     Po części teoretycznej poprowadzonej w konwencji dialogu ze słuchaczami, nasz prelegent zaprosił uczniów do przećwiczenia zdobytych wiadomości w formie zajęć warsztatowych. W tym celu podzielił zespół na grupy ćwiczeniowe i przydzielił im określone zadania związane z konkretną sytuacją wizerunkową. Każda grupa prezentowała swoją pracę w ramach ćwiczeń medialnych, co było na bieżąco omawiane i konsultowane.
      Nasi uczniowie mogli poczuć się jak prawdziwi specjaliści public relations, zdobyli wiele nowych wiadomości i umiejętności, doskonale bawiąc się w czasie tej niecodziennej nauki.
     To już nie pierwszy raz, kiedy to w Jagielle odbywają się wykłady dla młodzieży w ramach współpracy szkoły z uczelniami wyższymi. Serdecznie dziękujemy Panu doktorowi Zbigniewowi Chmielewskiemu za możliwość uczestniczenia w jego zajęciach, które jak udało się nam dowiedzieć, są bardzo cenione przez jego studentów.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie