Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Karol w finale Konkursu Wiedzy Biblijnej

Opublikowano: wtorek, 03, maj 2016 15:25


Sukcesem dla naszej szkoły zakończyły się zmagania 143 uczniów w XX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej na etapie diecezjalnym. Miejscem, które miało zaszczyt gościć młodych pasjonatów Pisma Świętego było Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie. Naszą Szkołę, po zwycięstwie na etapie szkolnym, reprezentowali Ilona Roman, Karolina Szewczyk i Karol Ścibak. Po części pisemnej uczestnicy konkursu mieli okazję zwiedzania gmachu seminaryjnego, Katedry Lubelskiej, Muzeum Sztuki Sakralnej, Starego Miasta.
   Ogłoszenie wyników przyniosło radosną informację dla Karola Ścibaka, który znalazł się wśród finalistów! Przewodniczący komisji konkursowej - ks. dr Marcin Zieliński - biblista z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego wyraził słowa uznania oraz wręczył finalistom pamiątkowe dyplomy.

      Gratulujemy!

 

 

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie