Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Dzień Ziemi w naukowej perspektywie - uczniowie Jagiełły na UMCS-ie

Opublikowano: piątek, 29, kwiecień 2016 11:28


Uczniowie I LO to osoby o wszechstronnych zainteresowaniach – wiedzę chętnie przyswajają nie tylko w szkole, ale i na wycieczkach.
   22 kwietnia 2016 r. Jagiellończycy z klas IIB i IC wzięli udział w obchodach Dnia Ziemi organizowanych przez Uniwersytet Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wykłady poruszały problematykę demografii i metod nowoczesnego rolnictwa. Spotkanie było odpowiedzią m.in. na pytania: „Czy w najbliższym czasie grozi nam przeludnienie?”, „Czy człowiekowi uda się zapewnić wystarczająco dużo zasobów w razie ogromnego wzrostu populacji?”.

   Bezpośrednio po wykładach uczniowie mieli okazję rozmowy ze studentami oraz zapoznania się ze stoiskami tematycznymi promującymi uczelnię.
   Bez wątpienia każdy uczestnik wycieczki dowiedział się czegoś interesującego. Dzięki temu wycieczkę można zaliczyć do udanych. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję brać udział w podobnych inicjatywach.

                                                                    Julia Gleń, Monika Mąka IIb

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie