Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

WYRÓŻNIENI Z GRONA NAJLEPSZYCH SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

Opublikowano: środa, 27, kwiecień 2016 13:05


   I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie spośród wielu szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego, ubiegających się o współpracę z UNIWERSYTETEM MEDYCZNYM w LUBLINIE, zostało pozytywnie ocenione przez w/w uczelnię. Jednym z kryteriów wyboru szkół partnerskich dla UM były wysokie wyniki z egzaminu maturalnego oraz ilość uczniów z danej szkoły, którzy kształcą się na wydziałach tej uczelni.
   Dla I LO to jedynie kontynuacja współpracy, bowiem prowadzimy ją z tymże Uniwersytetem od pięciu lat. Koordynatorem z ramienia szkoły jest p. Beata Dmitroca.


   Podpisanie umowy o współpracy daje naszym uczniom możliwość stałego kontaktu ze światem akademickim. Program pozwala także poznać ofertę edukacyjną Uczelni i ułatwia dokonanie wyboru ścieżki zawodowej. W ramach owego programu organizowane są dla uczniów zajęcia dydaktyczne prowadzone przez nauczycieli akademickich wszystkich wydziałów Uniwersytetu Medycznego. Program stwarza także możliwość wszechstronnego rozwoju dla najzdolniejszych uczniów klas medycznych naszej szkoły. W ramach tej współpracy podejmowane będzie również współdziałanie ze studenckimi kołami naukowymi oraz organizacjami studenckimi działającymi przy UM.
   Programem zostały objęte wszystkie klasy o profilu medycznym.

   Jesteśmy przekonani, że udział w tym przedsięwzięciu stworzy uczniom wielką szansę osobistego rozwoju. Mamy nadzieję, że nasi licealiści w przyszłości dołączą do grona studentów tej szacownej Uczelni.

                                                                                                                  ata

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie