Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Nasi uczniowie w finałowej dziesiątce Konkursu Genetycznego!

Opublikowano: środa, 27, kwiecień 2016 12:09


   21 kwietnia ośmiu uczniów z klas III i I profilu medycznego wzięło udział w IV edycji Konkursu Wiedzy Genetycznej organizowanego przez Zakład Genetyki Klinicznej Katedry Genetyki Medycznej UM w Lublinie. Opiekunem uczniów jest p. Beata Dmitroca.
   Poziom konkursu był jak zwykle bardzo wysoki, wymagający szerokiej wiedzy nie tylko z genetyki klasycznej, ale również biotechnologii i inżynierii genetycznej. Bardzo nas cieszy zatem zajęcie przez pięciu uczniów naszej szkoły miejsc w pierwszej dziesiątce najlepszych!!! Największą ilość punktów zdobył tegoroczny maturzysta Kamil Mańko (klasa III B).
   Zarówno Kamilowi, jak i pozostałym uczniom klasy III życzymy fantastycznych wyników na egzaminie maturalnym, zaś uczniom klasy I – sukcesów w kolejnych edycjach konkursów biologicznych.

                                                                                                            ata

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie