Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Nasi uczniowie pokierują Młodzieżową Radą Miasta!

Opublikowano: czwartek, 21, kwiecień 2016 17:50


   6 kwietnia w sali sejmikowej Urzędu Miasta odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta III Kadencji. Głównym celem posiedzenia był wybór Prezydium oraz Komisji Rewizyjnej MRM. W spotkaniu uczestniczyli młodzi radni, wybrani wcześniej w wyborach przeprowadzonych w poszczególnych szkołach, Pani Burmistrz Hanna Mazurkiewicz, Przewodniczący Rady Miasta Pan Edward Kawęcki oraz opiekunowie MRM: Sekretarz Miasta Pan Krzysztof Gałan i Wiceprzewodniczący Rady Miasta Pan Marcin Wilkołazki.
   Po otrzymaniu aktów powołania oraz uroczystym ślubowaniu, Radni przystąpili do wyboru Prezydium MRM. Jednogłośnie na Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw została wybrana uczennica naszej szkoły, Natalia Sulowska z klasy IIb.

 

    Radna nie kryła zadowolenia z powierzonej  funkcji oraz zobowiązała się do pełnienia jej sumiennie i z oddaniem. Młodzieżowi Radni postanowili zaufać też drugiemu przedstawicielowi I LO i tak oto, Michał Sadowski z klasy Ia, przyjął funkcję Wiceprzewodniczącego MRM.
   Zarówno Natalia, jak i Michał chcą, aby znaczenie Młodzieżowej Rady Miasta znacznie wzrosło. Działalność społeczna oraz praca z ludźmi przynosi im satysfakcję, dlatego też będą głosem młodzieży naszego miasta.

                                                                                                                           N.S.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie