Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Bartek zdobywcą Certificate Cambridge English!

Opublikowano: czwartek, 21, kwiecień 2016 14:12


Uczeń klasy III C Bartłomiej Bęcal uzyskał dyplom Cambridge English potwierdzający doskonałą znajomość języka angielskiego. W grudniu 2015 Bartek przystąpił do egzaminu First Certificate in English (FCE – poziom B2), a w marcu bieżącego roku do egzaminu Certificate in Advanced English (CAE – poziom C1).
   Egzaminy Cambridge English organizowane przez British Council to najpopularniejsze i najpraktyczniejsze egzaminy z języka angielskiego. Są one honorowane przez 20000 instytucji na całym świecie. Wiele polskich uczelni zwalnia z zajęć językowych studentów posiadających dyplom Cambridge English.

    A jeśli przyszły student myśli o studiach w Wielkiej Brytanii lub innym kraju anglojęzycznym, egzamin Certificate in Advanced English (CAE) lub Certificate of Proficiency in English (CPE) jest koniecznością.
   Możliwość studiów w Wielkiej Brytanii zmotywowała także Bartłomieja do przygotowania się do egzaminów Cambridge English. „Jednym z powodów, dla których przystąpiłem do egzaminu jest podnoszenie moich kwalifikacji językowych oraz możliwość studiów za granicą,” mówi Bartłomiej Bęcal.

Po zdaniu egzaminu maturalnego studia za granicą bez bariery językowej są dla Bartłomieja otwarte!

Uczeń przygotowywał się do egzaminów Cambridge English pod opieką pana Artura Wójtowicza.

Miło jest nam również poinformować, że Bartłomiej brał udział w finale LXII Olimpiady Chemicznej, przeprowadzonym w dniach 1 – 2 kwietnia 2016r. w Warszawie i uzyskał tytuł FINALISTY.
Jak widać Bartłomiej to prawdziwy człowiek renesansu!


P.S.
Wszyscy zainteresowani uzyskaniem Certyfikatu Cambridge English mogą uzyskać niezbędne informacje na stronie: https://www.britishcouncil.pl/egzaminy/cambridge-english .

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie