Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Realizujemy Program – „Klasa akademicka SGH”

Opublikowano: piątek, 15, kwiecień 2016 09:40


SGH1I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie podjęło współpracę ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie w ramach programu „Klasa akademicka SGH”.    
   Celem przedsięwzięcia jest nawiązanie kontaktów tejże Uczelni z wyróżniającymi się liceami w Polsce. Udział w programie stwarza licealistom możliwość stałego kontaktu ze światem akademickim. Program pozwala także poznać ofertę edukacyjną Uczelni i ułatwia dokonanie wyboru ścieżki zawodowej. W ramach owego programu organizowane są dla uczniów zajęcia dydaktyczne prowadzone przez nauczycieli akademickich oraz współpracowników SGH. Zajęcia odbywają się na terenie kampusu Uczelni oraz w siedzibie Szkoły. Program stwarza także możliwość rozwijania współpracy w zakresie tutoringu dla najlepszych uczniów, korzystania z Biblioteki SGH, czy też współdziałania ze studenckimi kołami naukowymi.
   Nasze liceum znalazło się wśród 45 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski zainteresowanych podjęciem takiej współpracy. Programem została objęta obecna klasa IA (politechniczna ) oraz przyszłoroczna klasa o tym samym profilu.

   Jesteśmy przekonani, że udział w tym programie stworzy uczniom wielką szansę osobistego rozwoju. Mamy nadzieję, że nasi licealiści w przyszłości dołączą do grona studentów tej szacownej Uczelni.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie