Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Jagiełło kolejny raz wśród najlepszych szkół województwa !!!

Opublikowano: poniedziałek, 11, kwiecień 2016 09:21


I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły jako jedyna szkoła Powiatu Krasnostawskiego otrzymało Certyfikat "Szkoła Innowacji 2016".

7 kwietnia 2016 r. na terenie Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie zostały wręczone nagrody dla zwycięzców czwartej edycji Projektu „Szkoła Innowacji". Na uroczystej gali szkołę reprezentował Pan Mirosław Patejuk.
   Główne cele Konkursu to wyróżnienie i promowanie szkół nowoczesnych, innowacyjnych, wspierających edukację praktyczną, dbających o przyszłość swoich absolwentów. Projekt skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego. Dotychczas, podczas trzech ostatnich edycji Konkursu, zostało uhonorowanych 49 szkół z Lubelszczyzny, w tym 19 szkół otrzymało certyfikat dwukrotnie, a 13 – trzykrotnie, nasza szkoła otrzymała certyfikat już czwarty raz.


   Jak czytamy w regulaminie konkursu, Certyfikat Szkoła Innowacji jest poświadczeniem, że jednostka edukacyjna dokłada wszelkich starań, aby kształcić na jak najwyższym poziomie – kształtować postawy przedsiębiorcze oraz społeczną odpowiedzialność i kreuje najlepsze wzorce w dziedzinie edukacji.

   Promując wysoki poziom edukacji, organizator, którym jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, również zachowuje najwyższą jakość oceny szkół. Nad przebiegiem procesu certyfikacji czuwa Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, władz samorządowych, Kuratorium Oświaty, szkół oraz mediów.

   Certyfikat "Szkoła Innowacji" otrzymało w tym roku 28 szkół z terenu naszego województwa. Miło nam poinformować, iż I Liceum Ogólnokształcące imienia Władysława Jagiełły znalazło się w tym gronie jako jedyna szkoła z Powiatu Krasnostawskiego. Owo znaczące wyróżnienie otrzymaliśmy już po raz czwarty. Cieszy fakt, że starania o dbałość edukacji i wszechstronny rozwój naszych uczniów oraz kształtowanie postaw odpowiedzialności za samodoskonalenie zostały docenione przez tak szanowne gremium.

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie