Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Z WIZYTĄ W OCH-TEATRZE .

Opublikowano: wtorek, 14, październik 2014 10:32"I z kogo się śmiejecie?
Z samych siebie się śmiejecie!"
M. Gogol

W piątkowe popołudnie 10 października 2014 r. nauczyciele z Jagiełły wybrali się do warszawskiego OCH-TEATRU na komediowy spektakl pt. „Wąsy”. Z oferty skorzystali też pracownicy niepedagogiczni szkoły oraz nauczyciele emerytowani.


Spektakl napisany przez Macieja Kowalewskiego może się wydawać nieco kontrowersyjny, trzeba jednak przyznać, że niesie ze sobą ważny przekaz. Sztuka w oryginalny sposób ocenia współczesną kulturę, obyczajowość, a nawet naszą polszczyznę. Język bohaterów był bowiem bardzo ekspresyjny!! Świetna gra aktorów sprawiła, że widzowie ubawili się do łez, lecz pod osłoną humoru i rubaszności odkrywali gorzką prawdę o dzisiejszych Polakach.
Wycieczka do stolicy była wspaniałą okazją do integracji nauczycieli czynnie pracujących i tych, którzy są już na emeryturze. Wspólne wyjazdy, przeżycia i doświadczenia na pewno jednoczą wszystkich pracowników.
Dziękujemy Organizatorom i liczymy na kolejne udane imprezy kulturalne!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie