Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Ogólnopolski sukces naszego ucznia na olimpiadzie informatycznej

Opublikowano: czwartek, 10, marzec 2016 10:09


Maciej Sypetkowski, uczeń klasy IIIa nie ustaje w pogłębianiu swojej wiedzy i rozwijaniu umiejętności z trudnej dziedziny – informatyki. W kwietniu 2016r. ponownie startuje na Olimpiadzie o wysokim szczeblu. Etap centralny XXIII Olimpiady Informatycznej odbędzie się w dniach 12 – 16 kwietnia 2016r. na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Trzymamy kciuki za powodzenie naszego ucznia w finale!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie