Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

"Finał akcji charytatywnych organizowanych przez Samorząd Uczniowski"

Opublikowano: środa, 02, marzec 2016 08:46


Nie od dziś wiadomo, że uczniowie Jagiełły to ludzie o wielkim sercu. 16 lutego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem - Panią Katarzyną Nowacką odwiedzili Wielofunkcyjną Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Krasnymstawie. Celem wizyty było przekazanie zabawek oraz datków pieniężnych zebranych podczas świątecznych akcji charytatywnych w naszej szkole.


   Jak co roku, uczniowie I LO chętnie włączyli się w przedsięwzięcia charytatywne organizowane przez SU. Akcja "Góra Grosza", jak i zbiórka zabawek okazały się bardzo owocnymi pomysłami. Po zakończeniu wszystkich zbiórek nadszedł czas na podsumowanie i przekazanie datków w wybrane przez nas miejsce - Wielofunkcyjną Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Krasnymstawie.
   Każdy uczeń naszej szkoły, czy to przedstawiciel SU czy wolontariusz ma w sobie chęć niesienia pomocy. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w wyżej wymienione akcje. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli się o tym przekonać, organizując podobne przedsięwzięcia. W końcu komu najprzyjemniej jest pomagać, jak nie dzieciom?

                                                                                     Julia Gleń kl. II B

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie