Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Informacja dla uczniów krasnostawskich szkół ponadgimnazjalnych o bezpłatnym programie edukacyjnym - IBM MEA University!!!

Opublikowano: wtorek, 01, marzec 2016 11:54


I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie zaprasza chętnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Krasnegostawu do wzięcia udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym - IBM MEA University.
Prosimy o kontakt (do 11 marca) z p. Marcinem Wilkołazkim, nauczycielem informatyki.

IBM MEA University to program, który obejmuje cztery pełne ścieżki certyfikowania autoryzowane przez IBM (jeden uczeń może realizować tylko JEDNĄ ścieżkę edukacyjną). W ramach programu uczestnicy otrzymują bezpłatny dostęp do materiałów multimedialnych, kursów online, prywatnej chmury edukacyjnej IBM oraz do zestawów ćwiczeń. Na zakończenie IBM zapewnia możliwość bezpłatnego uzyskania certyfikatów ukończenia szkolenia i potwierdzenia uzyskanych kwalifikacji.

Dostępne ścieżki edukacyjne:

1. Mobile Application Specialist
2. Cyber Security Specialist
3. Data Management Specialist
4. Business Analytics Specialist
PROGRAM JEST REALIZOWANY W FORMIE SAMOKSZTAŁCENIA, ONLINE, W JĘZYKU ANGIELSKIM !

Jest to program skierowany do studentów, ale w ramach współpracy z programem IT Szkoła (a I LO uczestniczy w programie IT Szkoła) IBM zdecydował się utworzyć pilotażową grupę dla uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych.

ZAPRASZAMY

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie