Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Walentynki w internacie

Opublikowano: czwartek, 18, luty 2016 09:41                                                                             Miłość niejedno ma imię…


W lutym tradycyjnie obchodzimy Walentynki. Tego dnia zakochani wysyłają do siebie kartki, listy, sms-y, w których wyznają sobie miłość i sympatię.
   Wychowankowie Internatu I Liceum Ogólnokształcącego  im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie co roku urozmaicają sobie ten dzień i organizują go tak, aby był  jeszcze ciekawszy.    10 lutego zorganizowali pocztę walentynkową oraz liczne zabawy.

   Na spotkaniu wręczono listy miłosne, które wcześniej młodzież wrzucała do walentynkowej skrzynki. Przeprowadzono konkurs wiedzy związany z tym świętem. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym poczucie humoru. Najzabawniejsza była jednak „Randka w ciemno” zorganizowana na wzór dawnego programu telewizyjnego, w której wybrana para ( Katarzyna Wrońska i Damian Wach) otrzymała w nagrodę bon do pizzerii.
Walentynkowy quiz i poczta cieszyły się dużym powodzeniem.

   Święto to ma wielu zwolenników i przeciwników, ale jedno jest pewne: każdy chce być w życiu szczęśliwy i kochany.

                                                                    Młodzieżowa Rada Internatu

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie