Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI I STUDENTAMI AWF

Opublikowano: piątek, 29, styczeń 2016 13:27


Dnia 27 stycznia 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krasnymstawie odbyło się spotkanie ze studentami i pracownikami AWF w Białej Podlaskiej, w którym, pod opieką Marty Grzywny, uczestniczyły uczennice klasy Ib naszego liceum.

   Dziewczęta miały okazję nie tylko pozanać ofertę eduakcyjną uczelni na kierunkach: wychowanie fizyczne, turystyka i rekreacja, fizjoterapia i kosmetologia, ale również brać udział we wspaniałej zabawie. 
   Jedne poddały się masażowi gorącymi kamieniami, inne próbowały swoich sił w ćwiczeniach fitness, jeszcze inne dziewczęta uczyły się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczennice oddały się także w ręce makijażystek. Można było też podziwiać pokazy akrobatyczne, układy taneczne grupy fitness czy popisy żonglerki. Spotkanie zorganizowane przez przedstawicieli AWF uważamy za bardzo udane.


                                                                                                     Marta Grzywna

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie