Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Studniówki czar!

Opublikowano: czwartek, 28, styczeń 2016 12:19


 

                            „Bo coś w szaleństwach jest młodości,
                         wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
                   Co jest mądrzejsze od mądrości
           i rozumniejsze od rozumu.”
                                                      Leopold Staff

Mamy już za sobą najważniejszy bal w swoim życiu – Studniówkę! Był on dla nas nie lada wyzwaniem – należało się do niego dobrze przygotować i nienagannie wykonać wszystkie figury tradycyjnego poloneza. Temu wydarzeniu towarzyszyło bardzo wiele miłych emocji, które na zawsze zostaną w naszej pamięci.  

   23stycznia, w wytwornym lokalu Regent w Pawłowie świętowaliśmy to, iż za symboliczne sto dni przystąpimy do egzaminu maturalnego.
   Uroczystość rozpoczęła się częścią oficjalną, którą poprowadzili nasi reprezentanci: Paulina Sobstyl z kl. III A i Alan Kwiecień z kl. III C. Studniówkowy bal swoją obecnością uświetnili: Pan Starosta Janusz Szpak, Pani Dyrektor Edyta Fidecka, Pani Wicedyrektor Anna Patejuk, Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Teresa Miszczak, wychowawcy klas maturalnych – Andrzej Skiba, Anna Kowalska, Beata Dmitroca i Marzena Altmajer-Chwała, nauczyciele i nasi rodzice. 
  Wystąpienia szanownych gości były pełne szczerych życzeń, wzruszeń i dumy z nas, przyszłych absolwentów I Liceum w Krasnymstawie. Wybrani uczniowie każdej z klas trzecich złożyli na ręce nauczycieli kwiaty, będące wyrazem naszej wdzięczności za trzy lata wspólnej, wytężonej pracy.
    W dalszej części imprezy bohaterowie balu zaprezentowali imponujące układy poloneza. Długie godziny prób pod okiem pani Marty Grzywny, pana Mirosława Patejuka i pana Jacka Wojciechowskiego dały zniewalający efekt - występ każdej klasy był bardzo udany! Następnie nadszedł czas czarującego walca, po czym wykonane zostały grupowe zdjęcia i wtedy już całonocna zabawa rozpoczęła się na dobre! 

   W świetnym humorze, pełni energii daliśmy ponieść się chwili i zatracić w tańcu, by zapomnieć o troskach dnia codziennego. Z pewnością ta noc pozwoliła nam oderwać się od rzeczywistości i dzięki niej zrelaksowaliśmy się i nabraliśmy ochoty do dalszych naukowych zmagań! Maturo nadchodzimy… 


                                                                                         Monika Bochyńska, IIIB

 

 

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie