Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Przynieś swoją starą, bezużyteczną komórkę!

Opublikowano: środa, 27, styczeń 2016 11:39


   Informujemy, że nasze liceum przystąpiło do akcji „Ekoszkoła”, w ramach której organizowana jest zbiórka niepotrzebnych telefonów komórkowych i zamiana ich na nagrody dla szkoły. Jeżeli jesteś w posiadaniu niedziałającego telefonu komórkowego, który zalega Ci w szufladzie, przyłącz się do naszej akcji! Dzięki Twojemu zaangażowaniu nasza szkoła otrzyma sprzęt sportowy, pomoce edukacyjne, artykuły biurowe lub inne pomoce naukowe, natomiast Ty masz szansę wygrać tablet lub smartfon oraz zyskać dodatkowe punkty z zachowania.

   Serdecznie zapraszamy wszystkich wychowawców, uczniów i rodziców do wzięcia udziału w akcji „Ekoszkoły”.

Telefony zbiera pani Sylwia Nowosad.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.ekoszkoly.pl

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie