Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

DNI OTWARTE WSEI

Opublikowano: piątek, 22, styczeń 2016 09:13


19 stycznia 2016 roku uczniowie klasy II B pod opieką pani Anny Patejuk i pani Tamary Koterwas wzięli udział w Dniach Otwartych w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Na spotkanie przybyło ponad 600 uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego. Uczniów i nauczycieli powitał Rektor WSEI dr hab. Mirosław J. Jarosz, który w kilku zdaniach przedstawił historię uczelni.

   Następnie każda z przybyłych szkół udała się na wykłady ze swoim opiekunem wyznaczonym przez Organizatorów. Nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w następujących wykładach:

1. Nie walcz z ludźmi, lecz rozwiązuj konflikty- jak się porozumieć mimo różnicy interesów.
2. SITA - relaksacja i radzenie sobie ze stresem.
3. Pokazy Żandarmerii Wojskowej- biuro kryminalistyczne, symulator samochodowy i wpływ alkoholu na zachowanie człowieka ( można było założyć okulary, w których widzieliśmy świat jak pod wpływem alkoholu- dla młodych ludzi i nie tylko, była to ważna lekcja, mówiąca o tym, że używki zdecydowanie negatywnie wpływają na nasze życie).
4. Psychologiczne oblicza miłości.
5. Mój świat wartości.
6. Życie dla zdrowia.

Wykłady poprowadzono w atrakcyjny sposób. Były one doskonałą lekcją z zakresu psychologii i przygotowania do życia w społeczeństwie.

                                                                                                   Klasa II B

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie