Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Piękny Jubileusz Warsztatu Terapii Zajęciowej

Opublikowano: czwartek, 14, styczeń 2016 10:32


   Grupa wolontariuszy z Internackiego Koła Wolontariatu miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystych obchodach XX-lecia działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej w Krasnymstawie.


   W piątek 8 stycznia 2016 roku wychowankowie naszego internatu wraz z Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie Panią Edytą Fidecką, Kierownik Internatu Panią Małgorzatą Pasierkiewicz i opiekunem wolontariuszy Panią Krystyną Tomaszewską uczestniczyli w pięknym jubileuszu. Była to okazja do spotkania z niepełnosprawnymi intelektualnie uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej, na którym wspominano wspólnie spędzone chwile, imprezy okolicznościowe i spotkania. Dokonano również podsumowania dotychczasowej współpracy. Styczniowy mróz nie ochłodził gorącej atmosfery. Uwieńczeniem uroczystości była wspaniała zabawa karnawałowa zakończona wyborem króla i królowej balu.
   Mamy nadzieję, że entuzjazmu młodym wolontariuszom nie zabraknie i już niebawem spotkamy się na wspólnym balu karnawałowym w Internacie.

                                                                        Internackie Koło Wolontariuszy

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie