Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Jesienna wycieczka do Warszawy

Opublikowano: wtorek, 22, grudzień 2015 16:53


Dnia 10 grudnia grupa uczniów z kl. IB i IIB pojechała na wycieczkę do Warszawy. 
Nasz rozśpiewany autokar dotarł na Wydział Ekonomiczny UW, gdzie odbyły się warsztaty „Ekonomia w praktyce”. Doktoranci z Uniwersytetu Warszawskiego, w zabawny a zarazem ciekawy sposób, wyjaśnili uczestnikom w jaki sposób funkcjonuje tzw. wolny rynek.

Uczniowie mogli także sprawdzić się w rolach kupujących oraz sprzedających na giełdzie towarowej. Wszyscy pracowali z ogromnym zaangażowaniem, a zwycięskie grupy obdarowano ciekawymi uniwersyteckimi prezentami.
    Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie pięknego Starego Miasta stolicy, po czym grupa udała się do Centrum Nauki im. Mikołaja Kopernika. W planetarium „przemierzyliśmy” miliardy galaktyk w poszukiwaniu życia. Okulary 3D zapewniły nam nieziemski efekty.
    Młodzi ekonomiści z Jagiełły zwiedzili także budynek warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.
    Nasz wyjazd zakończył się krótkim odpoczynkiem w galerii „Promenada”, gdzie choinka z pluszowych misiów i rozbrzmiewające świąteczne standardy wprowadziły nas w cudowny nastrój.
    Zmęczeni, lecz bardzo zadowoleni wróciliśmy wieczorem do Krasnegostawu.
Na pewno nie zapomnimy tej wyprawy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie