Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Święty Mikołaj w Jagielle”

Opublikowano: niedziela, 13, grudzień 2015 13:44


   Jak co roku naszą szkołę odwiedził nie kto inny Jak Święty Mikołaj. 6 grudnia w tym roku wypadł w niedzielę, więc wyjątkowe upominki zostały wręczone uczniom i nauczycielom w poniedziałek, czyli 7 grudnia.
   Upominki – magiczne jabłka z wróżbą – roznosili pomocnicy Świętego Mikołaja, czyli elfy i śnieżynki z Samorządu Uczniowskiego. Odczytywanie przepowiedni okazało się doskonałą zabawą, a także niekonwencjonalną formą kontynuowania tradycji, jaką są Mikołajki.


Po przeczytaniu wróżb nastąpił moment skonsumowania prezentów. W końcu magiczne owoce nie mogą smakować inaczej niż wspaniale!
   Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj za rok znów odwiedzi naszą szkołę. Nie ulega wątpliwości, że uczniowie i nauczyciele Jagiełły są najgrzeczniejsi na świecie i zasługują na piękne prezenty, a nie rózgi!

                                                                                       Julia Gleń klasa IIb

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie