Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Wspomnień czar”

Opublikowano: poniedziałek, 29, wrzesień 2014 09:39„ Ile razem dróg przebytych,
ile ścieżek przedeptanych…”
K. I. Gałczyński

Dnia 23 września 2014 r. w murach I Liceum odbyło się spotkanie towarzyskie, na które wszystkich pracowników szkoły zaprosiła ustępująca dyrektor – pani Maria Kiliańska. Swoją obecnością zaszczycili włodarze powiatu krasnostawskiego w osobach: pan Janusz Szpak - Starosta Krasnostawski, pan Henryk Czerniej – Wicestarosta, pan Marek Nowosadzki – Przewodniczący Rady Powiatu. Obecna była również Naczelnik Wydziału Oświaty- pani Aleksandra Stachula, a także jej poprzednik na tym stanowisku – pan Tadeusz Błyskosz.


Świeżo upieczona emerytka – pani Maria Kiliańska pragnęła bardzo serdecznie podziękować wszystkim życzliwym jej osobom, które spotkała na drodze swej zawodowej kariery. Z tego też powodu na spotkanie zaproszeni byli również dyrektorzy krasnostawskich placówek oświatowych oraz szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Pani Kiliańska nie zapomniała też o piastującej stanowisko Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów – pani Helenie Karchuć oraz o emerytowanym dyrektorze I LO – Czesławie Kozinie, który przed laty zatrudnił ją w tej szacownej placówce, dając możliwość zawodowego rozwoju.
Spotkanie rozpoczęła krótka część artystyczna, utrzymana w liryczno – wspomnieniowym tonie. Podziękowaniom ze strony pani dyrektor i przemówieniom przybyłych gości nie było końca!
Z całego serca życzymy pani Marii Kiliańskiej realizacji najskrytszych marzeń i planów oraz samych słonecznych dni, wypełnionych po brzegi radością z życia na emeryturze!!!

Społeczność
I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie