Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

GLOBAL CITIZEN HIGH SCOOLS

Opublikowano: poniedziałek, 22, wrzesień 2014 09:35


W dniach 29.09 – 03.10.2014 r. będziemy gościć w naszej szkole studentów-wolontariuszy uczestniczących w międzykulturowym projekcie Globar Citizen High Schools. Do naszej szkoły przyjedzie dwóch studentów (zobacz szczegóły), troszkę od Was starszych, aby opowiedzieć Wam o swojej kulturze, ojczyznach, tradycjach, by tym samym uwrażliwić Nas na problemy, z którymi możemy się spotkać będąc obywatelami zglobalizowanego świata. Uczniowie klas III-cich być może pamiętają spotkania sprzed 2 lat z Diep Lee z Wietnamu i Sinem Cam z Turcji (polecam wejście do archiwum aktualności na stronie internetowej szkoły rok 2012/13). Starsze pokolenie absolwentów pamięta zapewne spotkania ze studentami z : Macedonii, Wielkiej Brytanii, Indonezji, Malezji, czy Brazylii. Trochę mamy miłych doświadczeń za sobą.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie